Jazda konna

Oferta jeździecka

W ofercie jeździeckiej w „Zielonym Koniu” stwarzamy Państwu możliwość nauki jazdy konnej od podstaw poprzez wszystkie poziomy zaawansowania.

Na naszym rancho znajduje się 17 wszechstronnie przygotowanych, spokojnych koni. Każdy koniarz znajdzie coś dla siebie.

Osobom stawiającym pierwsze jeździeckie kroki proponujemy jazdy idywidualne, bądź w grupach dwuosobowych z instruktorem, który poprowadzi zajęcia na lonży i małej ujeżdżalni. Dla początkujących zalecane są krótkie, ale bardzo intensywne lekcje!

Ci,  którzy posiadają podstawowe umiejętności w zakresie pracy z koniem wyjeżdzają na największy padok, gdzie w małej grupie pogłębiają swoją wiedzę jeździecką. Instruktor prowadzi intensywne i bardzo urozmaicone zajęcia wykorzystując w tym celu interesujące ćwiczenia, a nawet gry i zabawy.

Także i Ci najlepsi nie będą nudzili się na ujeżdżani, ponieważ odbędą kurs skoków przez przeszkody oraz poznają tajniki harmonii konia i jeźdźca.

Oczywiście nie zabraknie wyjazdów w teren dostosowanych do umiejętności uczestników. Leśne przejażdżki są urozmaicone o skoki przez drzewa i rowy, przejazdy przez rzekę, galopy krętymi ścieżkami.

Każdy kto będzie miał ochotę może pomagać w stajni (karmienie, czyszczenie, obrządek), co pomoże bliżej poznać końskie zwyczaje.

Jazda konna na ujeżdżalni  60 zł/godz.

Jazda konna w terenie 70 zł/godz.

Nauka na lonży 20min. 45 zł