Jazda konna

Oferta jeździecka

„Jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką”

(cyt. Wilhelm Muesseler).

Jeśli szukasz niezapomnianej przygody, która pozwoli Ci poczuć bliskość natury oraz dreszczyk emocji, to jazda konna jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Wsiadając na grzbiet konia, przeniesiesz się w świat pełen wrażeń, który pozwoli Ci oderwać się od codzienności i zrelaksować się wśród pięknych krajobrazów. Podczas jazdy konnej możesz cieszyć się pięknymi widokami, zobaczyć dzikie zwierzęta i odkryć ukryte zakątki natury, których nie widziałeś wcześniej.

Jazda konna to także niezwykłe doświadczenie emocjonalne, które pozwoli Ci zbudować silną więź z tym wspaniałym zwierzęciem. Podczas jazdy będziesz miał okazję lepiej poznać swojego konia, nauczyć się nim sterować i poczuć się jak prawdziwy jeździec.

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, aby spróbować jazdy konnej. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci opanować podstawy i dopasują tempo jazdy do Twoich umiejętności. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym jeźdźcem, jazda konna zawsze będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy więc na nasze rancho, gdzie czeka na Ciebie 20 wszechstronnie przygotowanych koni. Szykuj się na niezapomnianą przygodę!

Mając na uwadze kondycję i zdrowie naszych koni, wspólnie z lekarzem weterynarii ustaliliśmy, że waga jeźdźca nie może przekraczać 85 kg. Przy mniejszych koniach waga jeźdźca musi być oczywiście proporcjonalnie mniejsza. Wsiadamy na konie z podwyższonej platformy. Noszenie własnego lub stałego kasku jest obowiązkowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się odpowiedzialności za siebie, za konia, za innych i za swoje postępowanie w grupie.

Jazda konna na ujeżdżalni  100zl/godz.

Jazda konna w terenie 100zl/godz.

Nauka na lonży 70zl/30min.